מהלך השנה: ארגון ויטאליטי מחתים את השלישיה האגדית מאסטראליס

שני הכוכבים הגדולים בסצינת הקאונטר סטרייק Dupreeh ו- Magisk מתחילים דרך חדשה ומצטרפים לארגון הצרפתי ביחד עם המאמן Zonic

אפק דוד
06/01/2022

מהלך שכזה אנחנו לא רואים בכל יום: מועדון ה-ESports הצרפתי ויטאליטי (Vitality) החתים את שניים מהכוכבים הגדולים ביותר בסצנת הקאונטר סטרייק: פיטר Dupreeh רותמן ואת אמיל Magisk רייף, בנוסף למאמן המעוטר ביותר בסצנה דני Zonic סורנסן.

כידוע למי שמאורע בסצינה, השלישייה הייתה הבורג מרכזי לאורך כל תקופת הזוהר של הקבוצה הטובה ביותר שסצנת הספורט האלקטרוני העולמית ידעה - אסטראליס (Astralis).

המשולש המפואר יוצא לדרך חדשה: Dupreeh, Magisk ו-Zonic(צילום: אתר רשמי, HLTV)

המהלך הפתיע שחקנים רבים בסצנת הקאונטר סטרייק בעקבות השינוי שיחול על ויטאליטי, שכאמור מסיימים את דרכם כקבוצה שכוללת כולה שחקנים צרפתיים. זה אומר שהכוכב הגדול הנוכחי שלהם Zywoo ייאלץ להתחיל להתמודד עם תקשורת עם שאר חברי הקבוצה, שלא בהכרח מבוססת על שפת האם שלו. מהצד השני, הקהל הדני של אסטראליס לא האמין שישאר זכר לקבוצה הטובה בהיסטוריה.

טוב לדעת (מקודם)

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
יסתדר עם האנגלית? Zywoo - הכוכב של ויטאליטי(צילום: אתר רשמי, HLTV)

המועדון הצרפתי בישל את המהלך תקופה ארוכה, ומעבר להחתמה הנוצצת, ויטאליטי הפיקו את אחד מסרטוני ההכרזות היפים ביותר שיצא לנו לראות בעולם ה-ESports.

ההרכב החדש של ויטאליטי יכלול את השחקנים apEX, ZywOo, ו-misutaaa הצרפתים, ואליהם יחברו dupreeh, Magisk, ו-zonic (בתור מאמן) הדנים. לנו נותר רק לחכות למשחק הרשמי הראשון שלהם יחד במדי הארגון הצרפתי.

צפו בסרטון ההכרזה

  • גיימינג
  • ESPORT
  • esports

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully