איך Deathloop ינצל את היכולות של הפלייסטיישן 5?

המשחק ישתמש בכל היכולות המיוחדות של שלט ה-DualSense וישאב את השחקנים אל תוך עומק החוויה

  • גיימינג
מערכת ערוץ הגיימינג

איך Deathloop ינצל את היכולות של ה-PS5?

Deathloop (Arkane)

במשחק Deathloop אנו נשחק את קול (Cole) - שכיר חרב שנתקע על אי עליו לחסל שמונה מטרות שונות המנהיגות כת סודית. הבעיה היא שקול תקוע בתוך לולאת זמן ובכל פעם שהוא מת - הוא חוזר לנקודת ההתחלה, ועל מנת לשבור את הלולאה, קול חייב לחסל את כל שמונת המנהיגים בתוך 24 שעות.

Deathloop ישוחרר ב-14.9 למחשב האישי בפלטפורמת סטים, ועבור הקונסולות הוא יהיה בלעדי במשך השנה הראשונה לפלייסטיישן 5. כחלק מהבלעדיות הזו, מוצג בפנינו טריילר שחושף כיצד המשחק יהפוך ל"אימרסיבי" יותר ויסחוף את השחקנים עמוק אל תוך החוויה.

גרסת המשחק בקונסולת הפלייסטיישן 5 תיעזר בשלט ה-DualSense החדש של סוני, שכולל יכולות מרשימות שקיבלו את השמות Haptic Feedback - בו הרטט של השלט מתבצע בצורה נקודתית ומדוייקת ומדמה את המתרחש על המסך, ויכולת ה-Adaptive Triggers שמאפשרת ללחצני ה-R2\L2 "להתנגד" ללחיצה - כך למשל מפתחים יוכלו לדמות מעצור בנשק במשחקי יריות, או לדמות נהג הלוחץ על דוושת הגז בהדרגה.

צפו בטריילר בנגן המצורף בראש הכתבה>>>

עוד בוואלה!

חובת צפייה: המשפחה ששברה את יוטיוב בתחרות משוגעת

לכתבה המלאה
(צילום: אתר רשמי, Arkane)
(צילום: אתר רשמי, Arkane)

אז איך Deathloop ינצל את כל היכולות הללו?

חלק גדול ממשחק כמו Deathloop הוא מגוון כלי הנשק המטורפים שנקבל, ובחברת Arkane שמפתחים את המשחק ישתמשו רבות ביכולת ה-Adaptive Triggers שהזכרנו קודם. ירי בכל נשק יתבצע בצורה שונה לחלוטין: במידה והשחקנים יחזיקו שני כלי נשק בכל יד הם יצטרכו לבצע לחיצות נפרדות על מקשי ה-R2\L2 על מנת לבצע ירי עם כל יד בנפרד.

כלי נשק מסויימים ידרשו מכם לסחוט מעט את ההדק ורק לאחר שתשחררו יתבצע הירי, כאלו שידרשו ללחוץ באופן רציף על כפתור הירי, וכן - ב-Deathloop תהיה האפשרות שלשחקנים יהיה מעצור בנשק והם יאלצו לשחרר אותו במהלך הקרב על ידי לחיצה על כפתור ה-R2 עד שישתחרר.

כל כלי נשק נשק ירגיש שונה בידיים של השחקנים (צילום: צילום מסך, Arkane)
ויתופעל בצורה שונה מקודמו (צילום: צילום מסך, Arkane)

גם יכולות ה-Haptic Feedback יקבל ביטוי, ושחקנים ירגישו את הצעדים שלהם במצב התגנבות או במצב ריצה, כאשר יכולות הרטט החדשות ידמו גם את המשטח שעליו יצעדו השחקנים. הרמקול שמצורף לשלט ה-DualSense יקבל ביטוי גם הוא והשחקנים יוכלו לשמוע באמצעותו רעשים וצלילים מתוך המשחק - כמו דימוי של מכשיר קשר.


המטרה של Arkane היא לסחוף את השחקנים אל תוך עומק החוויה כמה שניתן, ואין ספק שהיכולות המיוחדות של שלט ה-DaulSense פותחות אפשרויות שלא היו זמינות בעבר עבור המפתחים והשחקנים כאחד.

ה-Haptic Feedback ידמה את סביבת המשחק (צילום: צילום מסך, Arkane)
שימוש גם ברמקול של שלט ה-DualSense (צילום: אתר רשמי, Arkane)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully